banner2.jpg,102kB
Kalendář
Vzkazy
Anketa
BlueBoard.cz
Sportovní odkazy

Historie tady - Leden 2011

O čem jsme psali v jednotlivých měsicích.

Senioři po Novém roce doma

Tak je tady Nový rok a korfbalová liga opět nabírá na svých obrátkách. V sobotu 15. ledna se hraje 4. kolo seniorské ligy. My v domácím prostředí přivítáme týmy Kolína a Prostějova. Více se dozvíte v přiložené pozvánce.

Pozvánka

Dorost doma proti Brnu

Tak pomalu a jistě se blíži předposlední kolo dorostenecké ligy. V něm bude našim soupeřem tým z Brna. Půjde o každý bod, který může rozhodnout o postupujícím do semifinalové skupiny. Hrát se bude v neděli 16. ledna v Havířově na bazeně. Pokud máte tedy v tento den čas, přijďte povzbudit náš tým. Více se dozvíte v přiložené pozvánce.

Pozvánka

Korfbalový sraz hráčů Havířova

Tak a je tady akce, která se nekoná každý rok. Máme před sebou setkaní korfbalistu, kteří kdy za Havířov hráli nebo hrají. Akce se uskuteční v sobotu 29. ledna od 17 do 19 hodin v tělocvičně na bazeně. Komu není cizí korfbal v Havířově, tak určitě dorazí. Bude k vidění utkání mezi bývalými a současnými hráči(pozn. - v důsledku různých omluvenek se akce zúčastní hráči dorostenecké ligy včetně slečen, které hrají korfbal krátce) a určitě mnoho další zábavy. Proto zveme širokou veřejnost na tuto akci.

Komentáře

Výborný víkend pro havířovský korfbal

O víkendu 15.-16. ledna se odehrála u nás dvě kola korfbalových soutěží. V sobotu se hrálo seniorské kolo, kdy k nám zavítaly týmy Kolína a Prostějova.

Výsledky

Havířov - Kolín 18:18
Havířov - Prostějov 17:7

V neděli se hrálo dorostenecké kolo, kdy k nám zavítal tým Brna.

Výsledky

Havířov - Brno 14:10
Havířov - Brno 16:9

Žáci v Prostějově

V sobotu 22. ledna se uskutečnilo 5. kolo korfbalové ligy starších žáků. Náš tým zavítal do Prostějova. Předvedl skvělý výkon a přivezl si 6 bodů. Porazili jsme týmy Českých Budějovic a Prostějov B. Prohrali jsme s týmem Prostějov A.
Dnešní datum: 2015 Svátek má: Počet návštěvníků

Tréninky

Žáci
Útery 14:30 - 16:00 Šenov
Čtvrtek 13:45 - 15:00 Šenov

Senioři
Pátek 16:00 - 17:00 Havířov - Šumbark

Kontaktní informace

Adresa
Korfbalový klub KC -ZŠ Šenov
Václavovická 566
Šenov 739 34
IČO: 1303686

Kontaktní osoby
Osoby

Všechna práva vyhrazena 2009 - 2015 © Korfbalový oddíl | Administrace