banner2.jpg,102kB
Kalendář
Vzkazy
Anketa
BlueBoard.cz
Sportovní odkazy

Historie tady - Březen 2011

O čem jsme psali v jednotlivých měsicích.

Senioři do Prahy

Odložené 5. kolo České korfbalové ligy se uskuteční 5. března v Praze. Našimi soupeři budou týmy Prahy a Náchoda. Více se dozvíte v pozvánce.

Pozvánka

Senioři v Moravské Třebové

V neděli 13. března zavítá náš seniorský tým do MOravské Třebové, kde odehraje utkání s domácím týmem. Více o utkání se dozvíte v pozvánce.

Pozvánka

Výsledek :
KC Moravska Třebová : KC Slavia Havířov 15:14

Dorost - nadstavba

Máme tady konec základní části dorostenecké soutěže. Příchází boj o medaile a tedy souboj čtyř nejlepších týmu v soutěži. Bojovat budou Znojmo, Prostějov, Kolín a Havířov. Více o systému a termínech se dočtete z vyjadření korfbalového svazu.

Vyjádření

Havířov - Znojmo

V neděli 20. března bude začínat nadstavba dorostenecké ligy. Na začátek přivitáme velkého favorita celého ročníku a to tým Znojma. Utkání budeme hrát v azylu v Horní Suché. Více se dočtete v pozvánce. Těšíme se na všechny fanoušky a přátelé našeho klubu.

Pozvánka

Výsledky
KC Slavia Havířov - TJ Znojmo MS YMCA 10:17
KC Slavia Havířov - TJ Znojmo MS YMCA 14:17

Zápas havířovských korfbalových generací

generace.jpg, 46kB

Všichni havířovští korfbalisti, korfbalistky a korfbaloví příznivci!

Nebojte se oprášit svůj korfbalový um a přijďte si zahrát odvetu historického zápasu týmu "Staré dobré časy" proti současné havířovské "Omladině"..:) 16. duben ? 18:00 - 20:00

Hlavními organizátory jsou tentokrát Markéta a Kačka. Zajistili jsme halu a na vás je, domluvit se na hospodě. Jediná má podmínka je, vybrat hospodu, kde je aspoň fotbálek, šipky nebo biliard, ať si i zahrajeme :). Jelikož to v Havířově až tak neznám, tak pište návrhy a pak někde dáme rezervačku.

Zápas bude vyvrcholením našeho soustředění, takže určitě očekávejte vyrovnaný zápas. Tentokráte se na vás přichystáme!!!!

Komentáře

Havířov - Prostějov

Změna termínu: neděle 3. dubna od 9:00 do 13:00 hala Horní Suchá.

V neděli 3. dubna se uskuteční druhé kolo nastavby dorostenecké ligy, kdy budeme hrát doma proti Prostějovu a půjde o možnost ještě zaútočit na boj o bronzovou medaili. proto zveme všechny příznivce, přijďte nás podpořit.

Pozvánka

Výsledky:
KC Slavia Havířov - SK RG Prostějov 11:15
KC Slavia Havířov - SK RG Prostějov 15:14

Tyto výsledky určily, že v letošním roce skončí dorostenecký tým na 4. místě v této soutěži. Nic na tom nezmění ani poslední kolo nadstavby, které se uskuteční 1. května v Kolíně.

Dnešní datum: 2015 Svátek má: Počet návštěvníků

Tréninky

Žáci
Útery 14:30 - 16:00 Šenov
Čtvrtek 13:45 - 15:00 Šenov

Senioři
Pátek 16:00 - 17:00 Havířov - Šumbark

Kontaktní informace

Adresa
Korfbalový klub KC -ZŠ Šenov
Václavovická 566
Šenov 739 34
IČO: 1303686

Kontaktní osoby
Osoby

Všechna práva vyhrazena 2009 - 2015 © Korfbalový oddíl | Administrace