banner2.jpg,102kB
Kalendář
Vzkazy
Anketa
BlueBoard.cz
Sportovní odkazy

Historie tady - Říjen 2011

O čem jsme psali v jednotlivých měsicích.

2. kolo extraligy v Prostějově

Tým Havířova zavítal v druhém kole korfbalové extraligy do Prostějova.

1. zápas SK RG Prostějov ? KC Slavia Havířov 18:11

Začátek utkání patřil domácí celku, který se ujal vedení. My jsme se soupeřem drželi krok a poločasová prohra o tři koše dávala slušnou šanci potrápit domácí tým. V druhém poločase domácí přidali na aktivitě, my jsme měli problém skórovat a domáci dokráčeli k vítězství v prvním zápase.

2. zápas SK RG Prostějov ? KC Slavia Havířov 26:12

Do druhého utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a dokázat, že jsme schopni s Prostějovem hrát vyrovnaný zápas. Bohužel nás opustilo štěstí při střelbě, měli jsme problém na doskoku a tyto nedostatky nás srazily do kolen a domácí tým si dokráčel k druhému vítězství.

Dorostenci míří do Prostějova

V neděli 16.října se uskuteční 2. kolo dorostenecké extraligy. Náš tým nastoupí v Prostějově proti domácímů celku hned ve dvou utkáních, kdy došlo k vzájemné domluvě a předehrání i 6. kola ČDKE. Kdo chce může cestovat s námi a podpořit naše mladé mužstvo v boji o cenné body.

Pozvánka

Dorostenci dovezli body z Prostějova

V nádherném nedělním počasí, kdy je nejlepší užívat si venku slunce, a v čase, kdy rozumní lidé spí, jsme se sešli k odehrání dalších utkání České dorostenecké korfbalové extraligy v Prostějově. Dohodli jsme se na spojení 2. a 6. kola, abychom nemuseli cestovat kvůli jednomu utkání.

SK RG Prostějov - KC Slavia Havířov 19:12 (7:7)

KC Slavia Havířov - SK RG Prostějov 14:13 (5:6)

Fotky_ze_zápasů

Starší žáci doma 22. října

Tak pomalu a jistě přichází zimní období a je potřeba se trochu zahřát. Kdo má tedy chuť povzbudit náš žákovský tým a přijit se podívat na zajímavý korfbal, ať se dostaví do tělocvičny ZŠ Šenov v sobotu 22. října od 10. hodin. Našimi soupeři budou starší žáci ze Znojma a Brna. Přijďte tedy všichni povzbudit naše mladé hráče.

Pozvánka

Dnešní datum: 2015 Svátek má: Počet návštěvníků

Tréninky

Žáci
Útery 14:30 - 16:00 Šenov
Čtvrtek 13:45 - 15:00 Šenov

Senioři
Pátek 16:00 - 17:00 Havířov - Šumbark

Kontaktní informace

Adresa
Korfbalový klub KC -ZŠ Šenov
Václavovická 566
Šenov 739 34
IČO: 1303686

Kontaktní osoby
Osoby

Všechna práva vyhrazena 2009 - 2015 © Korfbalový oddíl | Administrace