banner2.jpg,102kB
Kalendář
Vzkazy
Anketa
BlueBoard.cz
Sportovní odkazy

Historie tady - Únor 2012

O čem jsme psali v jednotlivých měsicích.

Senioři doma s Prostějovem

V sobotu 11. února se uskuteční extraliga seniorů v Havířově. Rozpis utkání najdete v pozvánce

O víkendu 11. února se odehrálo sedmé kolo nejvyšší korfbalové soutěže, České korfbalové extraligy. KC Slavia Havířov hostil souseda z Prostějova (SK RG Prostějov). Utkání se odehrálo pro domácí v oblíbené hala Na bazéně. Úvodní hvizd zahájil pan rozhodčí Petr Báder. Domácí Havířov nastoupil v nejsilnější sestavě Markéta Juršťáková, Hanka Šamalová, Nikola Trefná, Tereza Měsícová, Petr Slíva, Ondřej Sládek, Jakub Vrkoč, Jiří Hájek, Martin Rusňak, Veronika Šamalová. Prostějov přijel v sestavě Tereza Snášelová, Jana Uherková, Lenka Nasadilová, Aneta Lešanská, Jan Tichý, Martin Lužný, Martin Uherka a Tomáš Marek. Prvních 18 min. zahajovacího zápasu se hrálo na obě strany a skóre se měnilo po jednom koši na stav 4:5 pro Prostějov, který se poté po chybách v obraně prosazoval hlavně střelbou ze střední vzdálenosti. Následujících 15 min stačil Prostějov utéct na stav 9:18. Naštěstí nám ke konci přálo i štěstí střelecké a stačili jsme stav mírně upravit hlavně z dlouhé vzdálenosti na konečný stav 16:25.

KC Slavia Havířov - SK RG Prostějov 16:25

Stav po prvním poločase 8:10. Prostějov byl ze všech týmů pro nás nejhratelnější a konečný stav tomu i odpovídá. Škoda že toho štěstí jsme neposbírali víc určitě to byl koukatelný a zajímavý zápas a zasloužíme pochvalu za vypracované šance a sehranost týmu. Za zmínku stojí také otázka zda příprava předešlého večera se podepsala na výsledku. Nikola Trefná, která se svědomitě připravovala s Jirkou Hájkem vstřelili nejvíce košů za tým. Niky 4 a Jirka 5 košů, ikdyž Petr Slíva vstřelil jeden bod zády ke koši.

Druhé odvetné utkání začalo lépe pro Prostějov. Už v 8 minutě byl stav 0:5. Druhý zápas byl hodně ovlivněn fauly, což můžeme usuzovat z celkového počtu 9 košů z penalt, 6 z nich využil Prostějov. Velkého ticha celé haly si vzalo také ne moc pěkně vypadající zranění Hanky Šamalové, naštěstí si vysloužila svou přezdívku betonová Hanča zcela oprávněně. První poločas skončil podobně jako minulé utkání 9:14. V celé hře bylo mnoho šancí, vypracovaných jasných košů, ale i štěstí patří ke hře a toho měl více Prostějov. S konečným výsledkem 18:27. Za Havířov se opět nejvíc prosadil Jiří Hájek s 6 koši a z našich půvabných žen Niky se 2 koši. Předem se omlouvám zda některé info nesedí, přece jsem jen neviděl celkový průběh hry.

Mr. Ing Banan Ekolog:D

Dorost v sedmém kole doma

V neděli 19. února se uskuteční extraliga dorostenců v Havířově. Rozpis utkání najdete v pozvánce

KC Slavia Havířov - VKC Kolín 10:12

KC Slavia Havířov - KCC Sokol České Budějovice 16:6

Žáci jedou do Znojma

Starší žáci míři v sobotu 18. února na horkou půdu Znojma, kde se utkají s domacím týmem a Brnem. Rozpis utkání najdete v pozvánce

Senioři v 8. kole v Brně

V sobotu 25. února se uskuteční extraliga seniorů v Brně. Rozpis utkání najdete v pozvánce

Tým KC Slavia Havířov k tomuto utkání nevyrazí z důvodu nesložení týmu. O dalším postupu rozhoduje tým Brna a komise STK.

Zápas se bude hrát v sobotu 17. března. Bližší info již brzo...

8. kolo ČKE v Brně

V sobotu 25. února se uskuteční extraliga seniorů v Brně. Rozpis utkání najdete v pozvánce

Tým KC Slavia Havířov k tomuto utkání nevyrazí z důvodu nesložení týmu. O dalším postupu rozhoduje tým Brna a komise STK.

Zápas se bude hrát v sobotu 17. března. pozvánka_17_3

KK Brno - KC Slavia Havířov 33:9
KK Brno - KC Slavia Havířov 34:7

Dnešní datum: 2015 Svátek má: Počet návštěvníků

Tréninky

Žáci
Útery 14:30 - 16:00 Šenov
Čtvrtek 13:45 - 15:00 Šenov

Senioři
Pátek 16:00 - 17:00 Havířov - Šumbark

Kontaktní informace

Adresa
Korfbalový klub KC -ZŠ Šenov
Václavovická 566
Šenov 739 34
IČO: 1303686

Kontaktní osoby
Osoby

Všechna práva vyhrazena 2009 - 2015 © Korfbalový oddíl | Administrace