11:00 Utkání o 3. - 4. místo ligy starších žáků

12:30 Utkání o 3. - 4. místo české korfbalové extraligy

14:00 Utkání o 1. - 2. místo ligy starších žáků

15:30 Utkání o 1. - 2. místo české korfbalové extraligy

17:00 Vyhlášení výsledků

Info o akci

Semifinále starších žáků v Náchodě

DNE 5.5.2012 se naši žáci vydali bojovat o místo ve finále do města Náchod. Cesta byla náročná s hodně přestupy, ale i tak dorazili v pořádku a načas. Soupeřem byl Kolín a domácí Náchod.

První zápas byl Náchod-Kolín (17:5) kdy naši hráči pouze zápas sledovali z trybuny a zjišťovali jak na tom soupeř je. V dalším zápase už Šenovští žáci nastoupili proti Kolínu, soupeře se moc neobávali a věřili si, ale nervy přece jenom pracovaly. Naštěstí se zápas vyvíjel podle představ, a tak mohli také naši žáci vystřídat. Konečný výsledek byl 16:6 pro Havířov. Druhý zápas už byl ale o něco těžší, a proto bylo potřeba se na něj jak psychicky tak fyzicky dobře připravit. Ze začátku se dařilo hodně dobře. Zápas byl velmi vyrovnaný a Náchod se s námi trápil. Pak se to otočilo, a do vedení se dostal Náchod. Po poločase se to asi 12 minut drželo za stavu 7:3. Nakonec zápas skončil 8:3 pro Náchod, to znamená, že za 14 dní naše žáky čeká boj o 3. místo. Soupeř ovšem nebude nejlehčí, a proto je potřeba se na Znojmo maximálně připravit, a ukázat, že Šenovští žáci tu bronzovou placku na krku chtějí mít!!

Havířovští dorostenci mají bronz

KC Slavia Havířov - SK RG Prostějov 14:8 (7:1)

Zápas o třetí místo v ČDKL svedl do boje týmy z Havířova a Prostějova. Začátek zápasu byl trochu nervózní z obou stran, kdy se nedařilo vstřelit úvodní koš. Na ten čekali diváci až do 8 minuty, kdy se ze střední vzdálenosti trefil Alexandr Vyroubal a Prostějov se ujal vedení. Hned z protiútoku se povedlo Havířovu srovnat skóre díky Ondřejovi Sládkovi. Od tohoto okamžiku se začal prosazovat Tým Havířova, který dokázal své šancí využívat a střílet koše. Týmu Prostějova se nevedla střelba a tak série 6. Košů. Havířova znamenala poločasové vedení 7:1. V druhém poločase se Prostějovu zlepšil pohyb a hned košem ve 32. minutě naznačil, že se nevzdává a bude se o výsledek utkání bojovat do posledních minut. Tým Havířova si dokázal hlídat svůj vybojovaný náskok. Prostějovu se povedlo snížení na rozdíl tři košů a ve 47. minutě bylo skóre 11:8 pro tým Havířova. Další koše Prostějov už ve zbylém čase nedokázal vstřelit. Havířov ještě tři krát skóroval a vybojoval bronzové medaile v letošním ročníku. Výsledek utkání byl 14:8.

Střelci: Havířov ? Hájek (5), Moskalová (2), Vernarská(2), Trefná (2), Sládek (2), Měsícová (1)
Prostějov ? Ambrosová (2), Havlová (2), Marek (2), Galíček (1), Vyroubal (1)

Starší žáci na finálovém dni

Starší žáci nakonec na medaili nedosáhli a v boji o třetí místo podlehli týmu Znojma. V tomto ročníku tedy obsadili konečné čtvrté místo. .
Dnešní datum: 2015 Svátek má: Počet návštěvníků